OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Aktuální články » Tisícová soutěž!

!!!!! TISÍCOVÁ SOUTĚŽ !!!!!

Vážení kolegové, bastlíři! Díky za Vaší přízeň v roce 2016!!! Protože se pomalinku blíží počet objednávek v historii e-shopu k číslu 1000, rozhodl jsem se, že právě Vás - 1000. objednávajícího odměním zajímavou cenou - 4 denní pobyt v hlavní letní sezóně v rakouských Alpách pro až 6 osob v luxusním apartmánu uprostřed nádherných skalnatých velikánů v alpské vesničce Annaberg - Alpendorf. Více info o lokalitě zde.

Pravidla:

Jediné, co je třeba udělat, je trefit se do objednávky s pořadovým číslem 1000! Objednávka musí být dokončená, tedy dodána/zaplacená a její hodnota musí být nad 1000,-Kč včetně DPH. Pokud budete mít objednávku s číslem 1000 a bude pod 1000,-Kč bez DPH, pak výhra připadne automaticky nejbližší další objednávce, která bude nad stanovenou hranici plnění. Jiná pravidla nejsou, termín pobytu dohodneme.

Charita:

Dále jsem se rozhodl, že právě výnos z 1000. objednávky věnuji nadaci Dobrý Anděl, protože jim mám co vracet. Takže prosím, podpořme spolu dobrou věc a za to Vás čeká myslím, hezká odměna :-).  

PF

Přidat komentář

oblíbený pracovní den

Zvýrazněné položky jsou povinné.


TOP produkty

Arduino DUE

Arduino DUE
696 Kč s DPH

Arduinotech GSM shield

Arduinotech GSM shield
877 Kč s DPH

Kontakt

Ing. Petr Foltýn
Kunčice pod Ondřejníkem 814, 73913
TOPlist